Systém generálního klíče

zabezpečení domu

Systém generálního klíče

Univerzální klíče, generální systém.
Akce !  Výměna bezpečnostní vložky MULTLOCK Clasic a Interactive ( nejvyší bezpečnostní třída )  – 15% z maloobchodní ceny.

 

Systém generálního klíče neboli SGK (dříve SGHK) poskytuje vysokou úroveň zabezpečení a je sestaven přesně podle požadavků zákazníka. Principem je, že vlastník systému má klíč, jenž odemkne všechny dveře v rámci tohoto systému. Další klíče, podřízené generálnímu klíči, mají už omezený přístup pouze k určitým dveřím. V nabídce je mechanický či mechatronický systém.

Mechanický SGK
Označováný FAB 3000 nebo FAB 300  je vhodný pro rozsáhlejší projekty. Systém splňuje požadavky NBÚ a je certifikován dle ČSN. Výrobu kopie klíčeje možné zadat pouze ve výrobním závodě anebo u distributorské sítě FAB, pokud jsou předem dohodnutá bezpečnostní pravidla. Produkt je  kompatibilní se všemi standardními typy kování. Cylindrickou vložku chrání proti vyhmatání překrytý profil a je odolná proti nedestruktivní metodě – bumpingu, speciálně tvarovanými stavítky a přídavnými blokovacími prvky. Zákazník si může zvolit, zda chce navíc systém chránit proti odvrtání pomocí vkládaných kalených ocelových prvků. 

Produkt obsahuje jednořadý systém 5 nebo 6 stavítek, počet závisí na tom, zda se jedná o FAB 300, anebo FAB 3000. V rámci SGK lze kombinovat cylindrické vložky, visací zámky i přídavné zámky a další výrobky značky FAB. Cylindrické vložky lze vybavit prostupovou spojkou anebo přímo na zakázku je možné vyrobit vložku s ozubeným kolem s 10 nebo 12 zuby. Povrchová úprava v provedení leštěné mosazi anebo matném niklu.

Mechatronický SGK

Majitel mechatronického systému generálního klíče má práva udělovat vstupy jednotlivým osobám do konkrétních dveří díky programovací jednotce 

FAB +CLIQ 3000 nebo FAB +CLIQ 300 je kombinací standardní cylindrické vložky a moderní elektroniky. Výhodou produktu je zablokování ztracených klíčů, možnost časové volby přístupu, změny práv uživatelů a historie přístupů. Instalace kabelů není nutná a tento systém je možné aplikovat i na starší systémy FAB.

FAB +CLIQ se využívá pro rozsáhlé uzamykací systémy vyžadující maximální flexibilitu přístupových práv. Tento SGK lze aplikovat u zákazníků s požadavky na časové omezení přístupových práv, dále u objektů s nutností okamžitého obnovení bezpečnosti při ztrátě klíče. Produkt je určen pro plánování nových uzamykacích systémů plně elektronických nebo kombinovaných s mechanickými zámky.

Verze FAB +CLIQ 3000 obsahuje v těle cylindrické vložky 6 stavítek, těleso i bubínek je v mosazném provedení. Spojka je úplná nesymetrická, klíč a cyl. vložku umožňuje nastavit dle přání elektronické kódování. A zároveň lze přidat i kódování na hřbetu klíče, tzv. HD. Druhá verze – FAB +CLIQ 300 má stejné vlastnosti jako FAB +CLIQ 3000, jen uzamykací systém tvoří 5 stavítek.

Zajímá vás systém generálního klíče a chtěli byste si ho pořídit? Kontaktujte nás pro více informací