Bezpečnostní kování Rostex

bezpecnostni kovani rostex

Bezpečnostní kování Rostex

Kvalitní a spolehlivé bezpečnostní kování je nejúčinnější ochranou vašeho domova proti nekalým úmyslům. Díky bezpečnostnímu kování máte jistotu, že ochráníte sebe, svou rodinu i majetek.

Bezpečnostní kování je takový druh kování, které slouží pro ochranu cylindrické vložky a zámku před poškozením či útokem zlodějů. Bezpečnostní kování proto nejčastěji aplikujeme na vstupní dveře bytu či domu. Bezpečnostní kování je usazeno do dveřní konstrukce speciálními šrouby. K tomu navíc má toto kování další bezpečnostní prvky, které do značné míry zamezují odvrtání, zabraňují vylomení nebo odvrtání cylindrické vložky.

Doporučujeme vám tzv. bezpečnostní kování s překrytím vložky, které maximalizuje bezpečnost celého kování. Pokud kupujete bezpečnostní kování s překrytím vložky, ale už si k tomu nepořizujete odpovídající novou vložku, pak si dejte pozor. Je třeba přeměřit vložku, neboť překrytí je cca o 1 cm vyšší, takže pokud je původní vložka pod bezpečnostním kováním zanořená až moc hluboko, vede to k tomu, že klíč se nedostane zcela do zámku a vy neodemknete.

V našem sortimentu najdete opravdu velký výběr různých druhů dveřního bezpečnostního kování, které je rozčleněno do specifických kategorií:

– Bezpečnostní kování dveří s krytem vložky.
– Bezpečnostní kování dveří bez krytu vložky.
– Přídavné bezpečnostní kování.
– Bezpečnostní kování – náhradní díly.

V případě všech výše uvedených kategorií dveřního kování se jedná o kvalitní a velmi odolné bezpečnostní kování, na jehož vývoji firma spolupracuje mimo jiné i s Policií ČR. Jedná se o tak bezpečné kování, že jeho prolomení trvá 20 a více minut, navíc je třeba použít elektrické nářadí, které dělá hluk. Proto kování Rostex zloděje zpravidla rychle odradí.