Otevírání automobilů

otevirání automobilů

Otevírání automobilů

Zabouchnuté klíče v autě je vždy nepříjemnost. V žádném případě se nesnažte automobil otevřít násilným nebo jiný způspbem. Vždy zavolejte odborníka, který Vám vůz otevře.

Při ztrátě klíčů od vozidla jsme schopni poskytnout kompletní službu, tak že se klient nemusí o nic starat. Vozidlo otevřeme a vyrobíme klíče. Vzhledem k tomu, že dnešní moderní vozy jsou vybaveny imobilizérem, který je chráněný tajnými přístupovými kódy potřebnými k nahrání nových a odhlášení starých klíčů ze systému vozu, jsme vybaveni nejmodernějšími diagnostickými přístroji. Ve většině případů používáme originální klíče. Dokážeme pracovat s 98% automobilů, ale bohužel nedokážeme vše. Jak se vyvíjí a zdokonaluje automobilový průmysl, tak se snažíme zdokonalovat i my, abychom mohly svým klientům nabízet stále kvalitnější služby. 
Trendem dnešní doby je zaslepování zámků, je však třeba si uvědomit, že většina moderních automobilů v dnešní době je vybavena ochranou safe central, safe lock, to znamená, že při vybití baterie nebo zabouchnutí klíčů v kufru nelze auto otevřít ve většině případů jinak, než přes zámek. Sami výrobci automobilů jsou si vědomi tohoto problému a tak u vozů, které jsou vybaveny bezklíčovým otevíráním, nechávají alespoň jeden skrytý servisní zámek pro mechanické otevření vozidla.

IMMOBOLIZERY.

Při ztrátě klíčů od vozu je třeba k nahrání nových klíčů tajný přístupový kód, nebo se musí vyměnit celá jednotka immobilizeru /ICU/. Naše řešení nabízí výraznou úsporu nákladů a času. Umíme tento problém vyřešit bez potřeby výměny u 80% jednotek, u ostatních umíme zjistit přístupový kód potřebný pro přihlášení klíčů pomocí diagnostiky. Můžete poslat, nebo přinést zámek od vozu a vyrobíme i klíče. Snažíme se nabídnout u nás nejběžnější typy autoklíčů, čipových klíčů a samostatných čipů.

Autoklíče, autozámky
Otevření vozu, zabouchnuté klíče uvnitř!!!
Alfa Romeo, Audi, Austin, Bedford, Bentley, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen , Corvette, Daewoo, Daihatsu, Daimler, Datsun, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Land Rover Lexus, Lotus, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, MG, Mini, Mitsubishi, Morris, Nissan, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Rover, Saab, Seat, Škoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Sunbeam, Suzuki, Talbot, Toyota, Triumph, Opel, Volkswagen, Volvo, Zastava
Vyrobíme kopie auto klíče. Nebo nové ztracené čípové autoklíče.
Vyrobíme čipové s pevným kódem, nebo s krypto kódem.
Čipové autoklíče
Autoklíče jsou opatřeny čipem přímo v klíči, které komunikují s imobilizérem ( řídící jednotkou ). Takto se většina automobilů chrání již od poloviny 90tých let proti odcizení. Uděláme na počkání, mechanické zhotovení klíče s čipem, včetně jeho funkční nakódování dle klíče, nebo u novějších typů automobilů s Krypto čipy, ve vašem autě.

Tak aby jste minimalizovaly možnost odcizení vám doporučujeme !!!
Po zakoupení ojetého automobilu vám doporučujeme překódovat klíče, a dálkové ovladače.
Tak aby fungovaly jen ty vaše !

Jsme schopni také přestavět zámky mechanicky.

otevirani aut

Kopírování autoklíčů, nové autoklíče, klon, kopie autoklíčů, duplikát, ztracené klíče, výroba nových autoklíčů Praha.
Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Nebušice, Přední Kopanina, Horoměřice, Suchdol, Statenice, Říčany, Rudná, Hostivice, Praha západ, Praha východ a okolí. Toto nejsou prodejny, ale nejčastější lokality.
Zavolejte 777 320 420 rádi upřesníme, ne vše je možné !!!