Evva ICS

Evva ICS

Cylindrická vložka ICS se zhotovuje jak v kompaktním provedení tak i v modulovém stavebnicovém provedení. Je vybavena technickými opatřeními, která chrání před různými technikami násilného překonání.

Ochrana proti odvrtání a navrtání, vytažení a proti vytržení.
Speciálně vyvinutá stavítka HSS (High Speed Steel) chrání jádro před navrtáním a odvrtáním i před vytažením. Ve schránce cylidnrické vložky zajišťuje speciálně legované stavítko ze stříbra a oceli nejlepší ochranu před odvrtáním.

Ochrana před vyhmatáním
Postranní řady stavítek simulují fiktivní pozice otevření, které v podstatě znemožňují vyhmatání cylindrické vložky. Postranní řady stavítek jsou asymetricky uspořádané vůči stavítkům v dráze a tím ještě zvyšují ochranu před vyhmatáním.

Ochrana před vyháčkováním
Použití dělených a celistvých prvků detekce znemožňuje, aby pozice detekce byly rozpoznány. Cylindrickou vložku tak nelze otevřít háky.

Cylindrické vložky ICS odpovídají normě EN 1303:2015, třídě odolnosti proti opotřebení 6 a třídě odolnosti proti překonání. Hodí se jako sériové do protipožárních a protikouřových dveří s dobou odolnosti požáru 90 minut.
Z tohoto důvodu je systém pro bezpečnostní dveře tříd odolnosti 1 až 4 nejvhodnější bez další kontroly.