Bezpečnostní vložky EVVA

Bezpečnostní vložky EVVA
 1. bezpečnostní třída (certifikát NBÚ „PT“ – bodové ohodnocení 3, ČSN
  Systém 3KS tvoří 12 zádržných segmentů bez pružin a dvě kontrolní lišty. Neomezené varianty podélných profilů klíče dovoluje takřka neomezené kombinační možnosti. Klíč je použitelný oboustranně, každý uzamykací systém je unikát, ochranné prvky z tvrdokovu proti vyhmátnutí, odvrtání a roztržení vložky, vysoká odolnost proti znečištění mechanismu cylindrické vložky, ochrana výroby duplikátů klíčů – patentově chráněno, výroba i v modulovém stavebnicovém systému SYMO, výroba duplikátů klíčů pouze u výrobce!
  Speciální úpravy: 
  VARIO – možnost dvojího překódování cylindrické vložky (při ztrátě klíče)
  ARS – ochrana proti vytržení válce vložky
  BSZ – oboustranně uzamykatelná cylindrická vložka (možnost uzamčení nebo otevření dveří i při vloženém klíči z druhé strany dveří).
  GEFE – vložka se dá otevřít speciálním klíčem v případě nebezpečí, i když je z druhé strany v jakékoliv poloze zasunutý klíč.
  SSW – ochrana proti prachu a povětrnostním vlivům.
  ZR – cylindrická vložka je osazená ozubovým kolečkem.

Systém DUAL tvoří podélný profil klíče a 12 speciálních blokovacích kolíčků. Při zasunutí klíče blokovací segmenty zkontrolují správnost kombinace klíče a umožní zapadnout uzavíracím prvkům z obou stran válce vložky. Dojde k otočení klíče a tím i válce cylindrické  vložky. Klíč je použitelný oboustranně, systém má ochranu proti vyhmátnutí, odvrtání a vytržení válce, dodává se i bez těchto prvků (zlevnění systému – např. vnitřní dveře)

Akční nabídka : výměna vložky EVVA DPI, 3KS, MCS a DUAL ( ochrana proti bampingu ) možno i s ochranou pro otevření klíčem v případě nechání klíče uvnitř zámku ( zabouchlé dveře ) za běžnou cenu v obchodě plus 320 Kč. Neplatí pro pohotovost !!!

Bezpečnostní vložky  EVVA jsou navrženy pro velmi účinné zabezpečení dveří, a proto je používají bezpečnostní dveře. Dva a více různých nezávislých mechanismů několikrát kontrolují správnost vloženého klíče a tím zabraňují otevření.