Bezpečnostní řešení

Bezpečnostní zámky a vložky

Nabízíme bezpečnostní zámkové vložky od renomované firmy EVVA, Multlock… Výměna vložky Evva nebo multlock zdarma. Odolné proti bumpingu. Zaplatíte pouze cenu vložky a cestovné 320 Kč (neplatí pro pohotovost).

evva 

Evva MCS
4. bezpečnostní třída s unikátním magnetickým kódováním. 1x magnetické a 2x mechanické kódování zaručuje, že každá vložka a každý klíč je unikát. Při otočení klíče o 360° se 2x nezávisle prověřuje kódování. Samozřejmostí je patentová ochrana. Odolná proti bumpingu!


Multlock 

Multlock, zámkové vložky 
Multlock 4. Bezpečnostní třídaZámkové vložky, visací zámky, speciální zámky, dveřní zavírače, paniková kování. Mul-T-Lock.

Mul-T-Lock patří do skupiny ASSA ABLOY jako tzv. Global brand (značka s celosvětovou působností). Ve stovce zemí na pěti kontinentech nabízí výrobky a služby více než 20 tisíc servisních středisek Mul-T-Lock. Vedoucí postavení značky ve vývoji mechanických zabezpečovacích systémů potvrzuje přes 500 mezinárodních patentů.


visací zámky 

Visací zámky
Jsou určeny pro obecné užití při zabezpečení budovy či objektu. Veškeré tyto typy zámků jsou vybaveny bezpečnostní vložkou. Kombinace s ochranným krytem oka či zámku je vhodná k použití na místech, kde jsou vysoké požadavky na odolnost proti násilnému vniknutí.

1. Visací zámek série C
je možno využít jako standardní visací zámek anebo v kombinaci s ochranným krytem zámku, jenž slouží jako dokonalá ochrana zámku a současně jako petlice. K dispozici je i ochranný kryt oka. Zámek v úpravě „single-pin“ je určený k zamykání řetězů či externě zavěšených rezervních kol u motorových vozide

2. Bezpečnostní visací zámek série E
je určen pro veškeré využití pro zabezpečení dveří anebo vrat. Tyto zámky se vyrábějí v několika velikostech.  Doporučujeme použít v kombinaci s petlicemi Mul-T-Lock. K dispozici je zámek se zvýšenou ochranou oka.

3.Visací zámek série G
je určen pro obecné využití pro zabezpečení dveří nebo vrat. Vyrábějí se v několika velikostech. K dispozici je i zámek se zvýšenou ochranou oka.

4. Bezpečnostní visací zámek HASPLOCK
Je vhodný k užití tam, kde jsou podmínky s extrémními nároky na pevnost či odolnost celého zámku. Samotné tělo zámku slouží jako petlice. Tento typ zámku je možno použít pro jednokřídlá, dvoukřídlá anebo posuvná vrata. Montáž je možná přišroubováním a přivařením.

5. Kulatý visací zámek
Je vhodný k zamykání komerčních nebo obytných prostor jak pro kamiony tak nákladní vozy, přívěsy i jiné vozy. Povrchová úprava tohoto zámku má saténový chróm. Samotné tělo zámku i závora jsou z tvrzené oceli. Zámek je s bezpečnostními zámkovými vložkami modelové řady CLASSIC a INTERACTIVE.